Sinocare A.Ş.

Diyabet Glikoz Ölçer Fabrika

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerKan Şekeri Seviyesi Test Kiti

Sanal Ağrı Ücretsiz Kan Şekeri Seviyesi Test Kiti FAD-GDH Enzim 20-600 mg / dL Test Aralığı Hızlı 5 s test süresi Kan Glukometre

Sertifika
iyi kalite Ev Glikoz Ölçer satış için
iyi kalite Ev Glikoz Ölçer satış için
Kalite çok iyi, ve benim için çok sıkı ve gayretli ve hızlı çalışıyorsunuz, bu yüzden size daha iyi bir düzen getirmekten mutluluk duyuyorum.

—— Kim Sharp

Ben hizmet, çok hızlı yanıt, profesyonel çalışma ister.

—— Aret Türkiye

Ben sohbet şimdi

Sanal Ağrı Ücretsiz Kan Şekeri Seviyesi Test Kiti FAD-GDH Enzim 20-600 mg / dL Test Aralığı Hızlı 5 s test süresi Kan Glukometre

Çin Sanal Ağrı Ücretsiz Kan Şekeri Seviyesi Test Kiti FAD-GDH Enzim 20-600 mg / dL Test Aralığı Hızlı 5 s test süresi Kan Glukometre Tedarikçi
Sanal Ağrı Ücretsiz Kan Şekeri Seviyesi Test Kiti FAD-GDH Enzim 20-600 mg / dL Test Aralığı Hızlı 5 s test süresi Kan Glukometre Tedarikçi Sanal Ağrı Ücretsiz Kan Şekeri Seviyesi Test Kiti FAD-GDH Enzim 20-600 mg / dL Test Aralığı Hızlı 5 s test süresi Kan Glukometre Tedarikçi Sanal Ağrı Ücretsiz Kan Şekeri Seviyesi Test Kiti FAD-GDH Enzim 20-600 mg / dL Test Aralığı Hızlı 5 s test süresi Kan Glukometre Tedarikçi Sanal Ağrı Ücretsiz Kan Şekeri Seviyesi Test Kiti FAD-GDH Enzim 20-600 mg / dL Test Aralığı Hızlı 5 s test süresi Kan Glukometre Tedarikçi

Büyük resim :  Sanal Ağrı Ücretsiz Kan Şekeri Seviyesi Test Kiti FAD-GDH Enzim 20-600 mg / dL Test Aralığı Hızlı 5 s test süresi Kan Glukometre

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: sinocare
Sertifika: CE
Model numarası: güvenli AQ akıllı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 3000
Teslim süresi: 30 iş günü
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
test: FAD-GDH Sistemi Kan örneği: Taze kılcal tam kan, Venöz tam kan
Kalibrasyon örneği: Venöz plazma Testi Aralığı: 20-600mg / dL (1.1-33.3mmol / L)
Hızlı test süresi: 5s Küçük kan hacmi: 0.6ul örnek boyutu
HCT: 30-60% Son kullanma tarihi: 24 ay
Bellek: 10 test sonuçları Pil ömrü: 1000 kadar test

Sanal Ağrı Ücretsiz Kan Şekeri Seviyesi Test Kiti

FAD-GDH Enzim 20-600mg / dL Test Aralığı Hızlı 5s test süresi

Kan şekeri

Uygulama

Safe AQ Akıllı Kan Glikoz İzleme sistemi, vücudun dışında kullanılmak üzere tasarlanmıştır (in vitro diagnostik kullanım) ve diyabetin teşhisi veya taranması için kullanılmamalıdır.

Safe AQ Akıllı Kan Şekeri Testi Stripi, güvenli parmak ucu veya venöz tam kan numunelerinden alınan kılcal tam kan numunelerinde kantitatif olarak glikozu (şeker) ölçmek için Güvenli AQ Akıllı Kan Glikoz Ölçeri ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Safe AQ Akıllı Kan Şekeri Testi Strip diyabet kontrolünün etkinliğini izlemede yardımcı olarak evde ve klinikte sağlık çalışanlarının diyabet hastaları tarafından kullanılması için tasarlanmıştır.
Özellikler
* Kodlama yok
* Düğme yok
* Hemen hemen ağrı
* Hızlı 5s test süresi
* İz kanı
* Otomatik Şeritler Çıkarmalar
* 0.6 ul kan örneği

FAD-GDH Sistemi

Şartname

Kan örneği: taze kılcal tam kan, venöz tam kan
Kalibrasyon örneği: venöz plazma
Test aralığı: 20-600mg / dL (1.1-33.3mmol / L)
Test zamanı: 5s
Kan basıncı: 0.6ul
HCT: 30-60%
Son kullanma tarihi: 24 ay
Bellek: 10 test sonuçları
Pil ömrü: 1000 kere

Güvenli AQ kan glikoz izleme sistemi, kullanımı kolay ve hızlıdır. Bu metre 3A pil kullanır, yaklaşık 1000 kez kullanılabilir. Tıbbi organizasyonlara ve diabetes mellitus hastalarına uygulanabilir.

İlk adım: kullanacağınız bileşenleri hazırlayın

  • Piller:
  • Glukometre
  • Şerit flakon
  • Lancing cihazı
  • Lansetler
Kutunun içinde ne var?
Metre artı 50 şeritler
Dahil:
① 1 * Taşıma çantası
② 1 * Güvenli AQ Akıllı sayaç
③ 1 * Sinodraw Lancing Cihazı
* 1 * İngilizce Sahibi Kitapçık
* 1 * Lancet Kutusu (50 lancets / kutu)
* 2 * Test Şeritleri Şişeleri (25 test şeridi / şişe, 2 şişe / kutu)

Güvenli AQ Akıllı kan şekeri izleme sistemi, kullanımı kolay ve hızlıdır. Bu metre 3A pil kullanır, yaklaşık 1000 kez kullanılabilir. Tıbbi organizasyonlara ve diabetes mellitus hastalarına uygulanabilir.
Flakondan geçerli bir son kullanma tarihi içerisinde yeni bir test şeridi çıkarın. Şeridi aldıktan sonra, hemen flakonu kaplayın. Verimliliği kaybetmemek için. Test şeridini şerit yuvasına yerleştirin, test çubuğunun 3 dakika içinde kullanılması önerilir.
İlk açtığınızda, flakon etiketindeki atma tarihini (flakonu ilk açtıktan 6 ay sonra) yazın. Atma tarihinden sonra kalan test şeritlerini atın.
Test Şeritleri sadece tek kullanım içindir. Kan uygulanmış bir test bandını asla tekrar kullanmayın.

SINOCARE INC. HAKKINDA

Sinocare'in işi diyabetle ilgili göstergelerin izlenmesi ve test edilmesine odaklanmaktadır. Biyo-duyarlı teknoloji platformunun inşası ile, bilişim teknolojisine dayanan POCT ürünlerinin Ar-Ge ve sanayileşmesini hızlandırarak, bilişim teknolojisinin ve ağ teknolojisinin hızlı gelişimini POCT ürünleriyle birleştirerek, hastalar için tespit araçlarını sağlamaya devam ederek, aynı zamanda veri analizini de sağlar. ve uzmanlık hizmetleri, hastalık durumunun değerlendirilmesini gerçekleştirmek ve müdahale sonuçlarına göre müdahale tedbirlerini ortaya koymak, oluşumu bir “saptama-değerlendirme - müdahale” hastalık yönetim sistemi.

İletişim bilgileri
Changsha Sinocare Inc

İlgili kişi: Gao lin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)